دانلود نرم افزار Ableton Live Suite 9.7.5 Win/macOS – ……. – …….

Ableton Live Suite یک ایستگاه کامل ساخت موسیقی است. این برنامه امکانات گسترده‌ای را در یک محیط گرافیکی ساده و زیبا فراهم آورده است. هر تغییری در هر قسمتی از مراحل ساخت موسیقی به صورت خودکار و زنده در سایر بخشها سینک میشود بنابراین همزمان با ویرایش موسیقی در هر مرحله امکان مشاهده تغییرات اعمال شده وجود دارد. یکی از مهمترین ویژگی‌های نرم‌افزارهای آهنگسازی میزان غنی بودن کتابخانه صداها و آلتهای موسیقی آن است که در این برنامه با فراهم بودن طیف گسترده‌ای از سازها، افکتها، صداها، لوپ‌ها و تکه آهنگها دست شما در آهنگسازی باز است. این برنامه  در بحث مسترینگ موسیقی نیز حرفهای زیادی برای گفتن دارد و شما میتوانید به مانند یک استودیو مجازی قدرتمند به ساخت و تدوین موسیقی خود بپردازید.

Ableton Live Suite همچون اف‌ال‌استودیو امکان اتصال به میدی کنترلر را دارد که از این طریق ساخت موسیقی بسیار دلپذیرتر خواهد شد. در واقع به کمک میدی کنترلر به سادگی میتوانید نت‌های پایه موسیقی را بر روی پیانو رول نرم‌افزار نگاشت کنید. این نگاشت به صورت خودکار و بدون دخالت شما انجام میشود. بعد از وارد کردن نت‌های اولیه و ریتم سازی اولیه مابقی کار یعنی اصلاح، افکت‌گذاری، صدا گذاری و مسترینگ و تولید فایل نهایی به کمک برنامه انجام میشود.  لایو استودیو همچنین فایلهای صوتی با فرمتهای مختلفی پشتیبانی میکند. نگران اشتباهاتتان نیز نباشید، در هر مرحله‌ میتوانید بینهایت undo کنید.

  • سینک کردن در لحظه تغییرات در تمامی قسمتها
  • دارای ۹ گروه از سازهای مختلف همانند درام، سمپلرها، آلتهای موسیقی آنالوگ، دیجیتال و غیره
  • دارای ۴۱ افکت اعم از انواع ریپیترها، امپها، وکودر و غیره
  • اتصال به کنترلر و کیبورد و مپینگ سریع
  • و …

System Requirements

Intel® Mac with Mac OS X 10.7 or later, or PC with Windows 7 or Windows 8; Multicore processor; 4 GB RAM; 1024×768 display; Broadband internet connection for installation; 3GB free disk space

An Internet connection (you will need to be connected to the Internet each time you open the trial)

An Ableton account (don’t worry, Live will help you create one after you install the trial)

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Ableton_Live_Suite_v9.7.5_WiN

دانلود Ableton_Live_Suite_9.7.5_Multilingual_MacOSX_x86

دانلود Ableton_Live_Suite_9.7.5_Multilingual_MacOSX_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه ویندوز: ۶۸۳ مگابایت

نسخه مک او اس ۳۲ بیتی: ۹۳۱ مگابایت

نسخه مک او اس ۶۴ بیتی: ۹۳۴ مگابایت