AirServer برنامه ای مفید جهت تماشای مدیا فایلهای دستگاه های آی پد، آی پاد، آیفون و سایر دستگاه های اپل بر روی کامپیوتر مکینتاش شماست. این برنامه کارکردی همانند Apple TV دارد با این تفاوت که به جای تلویزیون محتوای صوتی و تصویری دیوایس ios ای شما بر روی مک و یا PC نمایش داده میشود ( البته ما در اینجا ورژن مک را قرار داده ایم). اما در مورد کارایی این برنامه توضیح دهیم، با استفاده از این برنامه در واقع با صفحه کوچک گوشی خود خداحافظی خواهید کرد.

دیگر لازم نیست بازی های اچ دی را در قاب کوچک آیفون یا حتی آیپد خود بازی کنید. صفحه گوشی خود را با کیفیت Quad HD بر روی کامپیوتر خود مایرور کنید و شروع کنید به دیدن بازی بر روی یک صفحه بزرگتر. بازی فقط یک مثال بود. هیچ وقت هیجان یک فیلم اکشن را نمیتوانید در گوشی خود به خوبی لمس کنید، اشکالی ندارد، AirServer را نصب کنید و فیلمهای خود را بر روی مک بوک خود ببینید. توسط این برنامه امکان مایرور کردن هر چیزی بر روی مک بوک شما وجود دارد.

برنامه برای اتصال به گوشی حتی نیازمند ارتباط فیزیکی نیست. تنها کافی است اتصال وای فای خود را برقرار کنید تا به صورت خودکار دستگاه شما بر روی شبکه داخلی قرار بگیرد و امکان مایرورینگ فعال شود. این نرم افزار از Air Drop و Miracast نیز به خوبی پشتیبانی میکند. یکی دیگر از کاربردهای جالب این برنامه برای معلمین و مدرسین است. به راحتی میتوانید محتوای آموزشی مورد نظر را بر روی آیپدتان باز کنید و با انتقال آن بر روی مک بوک پرو متصل به پروژکتور فیلم آموزشی و یا صفحات اینترنت و سایر محتواهای آموزشی را بر روی صفحه پروژکتور نمایش دهید. یکی دیگر از قابلیتهای جالب این برنامه امکان ضبط جلسات مایرورینگ با کیفیت بالاست. شاید دوست داشته باشید از مهارت بازی کردن خود فیلم بگیرید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این قابلیت راست کار شماست!

AirServer System Requirements

OS X 10.8 (Mountain Lion)

OS X 10.9 (Mavericks)

OS X 10.10 (Yosemite)

OS X 10.11 (El Capitan)

Recording feature requires OS X Lion or newer

Older builds of AirServer can run on OS X 10.6 (Snow Leopard) and OS X 10.7 (Lion), but they do not support iOS 9

فایل Readme.txt را در هر دو ورژن مطالعه کنید.

دانلود AirServer_7.1.2_Multilingual_macOS

دانلود AirServer_Core_1.1

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۳ + ۳۲ مگابایت


دسته بندی : دانلود نرم افزار