Apowersoft Phone Manager نرم افزاری مناسب برای مدیریت اسمارت فون های اندرویدی و iOS است. با استفاده از این برنامه میتوانید فایلها را راحت تر به گوشی خود منتقل کنید و یا فایلهای داخل گوشی خود را ساده تر از گذشته به سیستم منتقل نمایید. شما میتوانید از اطلاعات اسمارت فون خود اعم از پیامها، شماره ها، برنامه ها، بوکمارکها، لیست های تماس، تصاویر زمینه، آهنگها، ویدیوها و … بکاپ تهیه کنید و در زمان بروز مشکلات احتمالی این اطلاعات را بدون کم و کاست بازیابی کنید. بعد از نصب و اجرای برنامه به محض اتصال گوشی به سیستم، برنامه اطلاعات گوشی را شناسایی میکند و در دسته بندی مرتبی نمایش میدهد. یکی از کارهای جالبی که میتوانید توسط این نرم افزار انجام دهید تهیه اسکرین شات از صفحه گوشی است.

شما در هر صفحه ای از گوشی باشید تنها با یک کلیک میتوانید تصویری از آن صفحه تهیه نمایید و در کامپیوتر ذخیره کنید. همچنین این نرم افزار قادر است صفحه گوشی شما را به صورت تمام صفحه در کامپیوتر نمایش دهد. با یک کلیک ساده میتوانید گوشی مورد نظر را روت کنید. این برنامه طیف گسترده ای از اسمارت فونها را ساپورت میکند و برای اکثر اسمارت فونها با یک کلیک قادر به روت کردن آنهاست.  رابط کاربری برنامه بسیار زیبا و ساده طراحی شده است. تمامی آیتمها به روشنی بیانگر کارکرد آنها هستند و حتی نیازی به راهنما نیز ندارید.

اگر از آن دست افرادی هستید که دائما اطلاعات گوشی خود را با کامپیوتر سینک میکنید این برنامه بسیار به کارتان می آید چرا که به محض اتصال گوشی به سیستم اطلاعات فولدرهای مورد نظرتان هماهنگ میشود و تغییرات اعمال شده اصطلاحا سینک میشود. استفاده از نرم افزارهای مدیریت فایل باعث تسریع انجام کارهاهای انتقال داده میشود. دیگر نیازی نیست که برای پیدا کردن فایلها، کپی آنها، حذف و سایر عملیات وارد مای کامپیوتر شوید و با فولدرها سر و کله بزنید. اینجا همه عملیات به صورت مرتب و در یک محیط گرافیکی زیبا قابل انجام است.

Apowersoft Phone Manager Compatibility:

Operating system: Windows 10/8/7/Vista/XP

RAM: 256MB or above

Free disk space: 200MB or more

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Apowersoft_Phone_Manager_PRO_2.8.9_Build_10262017_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵۲ مگابایت