Autodesk Structural Bridge Design محصولی حرفه ای از شرکت محبوب اتودسک برای طراحی پلها و همچنین آنالیز و ارزیابی رفتار آنها در مقابل بارهای اعمالی است. این برنامه همانند سایر نرم افزار اتودسک محیطی آشنا و ساده با قابلیتهای گسترده برای طراحی پلهایی در مقیاس کوچک و متوسط میباشد. این برنامه انعطاف پذیری و کارایی بالایی در طراحی این دسته از پلها دارد و به راحتی میتوان با امکانات این برنامه رفتار پویا و غیر خطی انواع پلهای کابلی، پلهای با عرشه و سایر انواع رایج را ارزیابی کرد.

در این برنامه امکان اعمال انواع بارهای استاتیک و داینامیک در شرایط و سناریوهای مختلف میسر است و در این حوزه جزء برترین برنامه های موجود در بازار محسوب میشود. یکی از مزایای استفاده از این نرم افزار عدم نیاز به ایمپورت و اکسپورت اطلاعات مابین نرم افزارهای مختلف است. یعنی نیازی نیست در یک برنامه طراحی پل را انجام دهید. در برنامه ای دیگر سراغ تحلیل بروید و الی آخر. همه قابلیتهای لازم از طراحی گرفته تا تحلیل در این نرم افزار وجود دارد. یکپارچگی قابلیتها در یک نرم افزار واحد یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این محصول است.

این محصول کدهای آنالیز استانداردی دارد که در هنگام طراحی به صورت هوشمندانه به شما اطلاع داده میشود. تمامی کدچکهای انجام شده در یک شیت جداگانه به همراه اطلاعات و فرمولهای کامل ارائه میشود که امکان تغییر دستی و مشاهده نتایج نیز وجود دارد. اطلاعات این قسمت بر اساس تغییراتی که در طراحی پل انجام میدهید به صورت خودکار برزورسانی میشود. بعد از اتمام طراحی نیز گزارشهایی غنی و کامل در اختیار شما قرار میگیرد که بر اساس آن میتوانید اطلاعات لازم را در اختیار سایر متخصصین قرار دهید. و در نهایت راهنمای کاملی به همراه این برنامه وجود دارد که برای تمامی ابهامات شما پاسخهایی تدارک دیده است.

System requirements for Autodesk Structural Bridge Design 2017

Operating System

Microsoft® Windows® XP Professional or Microsoft Windows XP Home, Service Pack 3 (SP3) or later

Microsoft Windows 7 Home Premium

Microsoft Windows 7 Professional

Microsoft Windows 7 Enterprise

Microsoft Windows 7 Ultimate

Microsoft Windows 8/8.1

Microsoft Windows 8/8.1 Pro

Microsoft Windows 8/8.1 Enterprise

Microsoft Windows 10

CPU Type Intel® Pentium® processor or greater

Memory 2 GB RAM (minimum)

Display Resolution 1024 x 768 (1600 x 1050 or higher recommended) with True Color

Disk Space Approximately 300 MB for installation (downloaded file)

Pointing Device MS-Mouse compliant

Media (DVD) Download and Installation from DVD

Browser Internet Explorer® ۷٫۰ or later

Optional Software A Java™ runtime environment and a PDF reader are required to view calculations formatted as a PDF file.

فایل Readme.txt در فولدر Crack موجود است.

دانلود Autodesk_Structural_Bridge_Design_2018

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۳۲ مگابایت


دسته بندی : دانلود نرم افزار