SewerGEMS نرم افزاری از شرکت محبوب بنتلی جهت مدلسازی بهینه مجاری فاضلاب و سیستم های فاضلاب شهری است. این برنامه به صورت مشهودی فرایند مدلسازی را ساده و سرراست کرده است. بنابراین زمان بیشتری برای فکر کردن بر روی مسائل مربوط به مهندسی فاضلاب از جمله بهینه سازی ظرفیت مجراها و کانالهای انتقال فاضلاب جهت جلوگیری از مسائل سرریز شدن و… خواهید داشت. فایده دیگری که این برنامه برای شما خواهد داشت رعایت خودکار استانداردها و آئین نامه های سازمانهای نظارتی است. لذا مدلسازی شما همواره بر مبنای آخرین استانداردهای روز خواهد بود و جنبه قانونی نیز خواهد داشت.

این نرم افزاری قابلیتهای مختلفی برای مهندسین در نظر گرفته است. به عنوان مثال ابزارهای مختلفی برای نقشه کشی، طراحی، مدیریت و نگهداری فاضلابهای بهداشتی در این نرم افزار وجود دارد که فطعا در بهبود فرایند مدلسازی به شما کمک خواهند کرد. این نرم افزار ابزارهای مختلفی برای همکاری در تصمیم گیری های مدیریتی ارائه کرده است. به عنوان مثال بارها برای شما در طراحی و مدلسازی این سیستمها سولاتی این چنینی پیش آمده است که مثلا اگر این موضوع اتفاق بیفتند چه کاری باید انجام دهیم، یا چه اتفاق دیگری خواهد افتاد.

این برنامه با درک مدل فعلی و شناخت کاملش از سیستم های فاضلاب، در ارائه راه حلها و اتخاذ تصمیمات به خوبی به شما کمک خواهد کرد. همچنین برای بهینه سازی مدلها نیز این محصول ابزارهای مختلفی ارائه کرده است که توسط آن به راحتی میتوانید نقاط ضعف مدل را شناسایی و برای حل آن اقدام کنید. این برنامه بهترین سیستم های کالیبراسیون مدل را در اختیار شما قرار میدهد که توسط آن بهینه ترین مدل ممکن را میتوانید طراحی کنید. بزرگترین مزیت این محصول طراحی ساده و زیبای  بعلاوه آموزشها و مستندات کامل آن است. استفاده از SewerGEMS باعث کاهش هزینه های مالی و زمانی و افزایش دقت و بهین سازی مدلهای شما خواهد شد.

SewerGEMS System Requirements

Operating System: Windows 7, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP (Service Pack 2 or later), Windows XP Professional x64, Windows Server 2003 (Service Pack 1 or later), and Windows Server 2003 x64 (Service Pack 1 or later).

Software Prerequisites: Microsoft.NET Framework 3.5 (Installer will attempt to download and install this prerequisite if it is not present during installation.)

Processor: As per minimum operating system requirements

RAM: As per minimum operating system requirements (1GB or more is recommended for large networks, or to work on multiple files simultaneously)

Hard Disk: 500 MB of free storage space, with additional room for data files

Display: 1024 x 768 resolution, 256 colors (or better)

در فایل Readme.txt موجود در پوشه‌ی Crack آورده شده است.

دانلود SewerGEMS_CONNECT Edition 10.01.00.70

دانلود Bentley_SewerGEMS_V8i_SS5_08.11.05.113

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۸۳ مگابایت


دسته بندی : دانلود نرم افزار