CAD VCL کتابخانه ای قدرتمند برای کار با فایلهای CAD در دلفی و C++ Builder است. اگر در حال نوشتن برنامه ای هستید که نیازمند کار با فایلهای CAD همچون DWG, DXF, HPGL PLT, HGL, STEP, IGES, STL, ACIS SAT, BREP, CGM, SVG و … هستید استفاده از این کتابخانه کمک شایانی به شما میکند. با استفاده از CAD VCL به راحتی میتوانید انواع فرمت های دو بعدی و سه بعدی تولید شده توسط نرم افزار کد را بخوانید و بر روی آنها عملیات مورد نظر خود را انجام دهید. استفاده از این برنامه چه برای برنامه نویس و چه برای مصرف کننده به هیچ وجه نیازمند نصب برنامه هایی همچون اتوکد و … ندارد و کاملا به صورت مستقل کار میکند.

با استفاده از این کتابخانه میتوانید خروجی هایی با فرمتهای متعدد از جمله PDF, DWG, BMP, PLT و … دریافت کنید و برای هر یک از فرمتها تنظیمات خاص خود را دارد که میتوانید با تغییر آنها به نتیحه مورد نظرتان برسید. این کتابخانه قدرتمند قادر به خواندن تمامی اطلاعات فایل از جمله مشخصات فایل، رنگها، لایه ها و حتی متون استفاده شده در آنها میباشد. شاید نیازمند این باشید که خطوط و یا متونی را به فایلهای وارد شده اضافه کنید، این نوع عملیات ابتدایی را به صورت مستقیم میتوانید با توابع این کتابخانه انجام دهید.

سورس کد این کتابخانه نیز با کیفیت و نظمی بالا ارئه شده است که برای برنامه نویسان حرفه ای بسیار سودبخش خواهد بود. CAD VCL قابلیتهای زیادی برای کار با فایلهای CAD تدارک دیده است که برای هر برنامه نویسی قابل تحسین است. شرکت تولید کننده این محصول یعنی CADSoftTools سابقه درخشانی در تولید ابزارهای کاربردی در حوزه CAD ارائه کرده است و این محصول نیز یکی از محصولات کلیدی این شرکت محسوب میشود.

 

 

برنامه نویسان بهتر می دانند.

دانلود CAD_VCL_10.2_Enterprise_Full_Source_for_DX10.2_Tokyo

دانلود CAD_VCL_10.2_Enterprise_Full_Source_for_DX10.1_Berlin

دانلود CAD_VCL_10.2_Enterprise_Full_Source_for_DX10_Seattle

دانلود CAD_VCL_10.1_Enterprise

دانلود CAD_VCL_10_Enterprise

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶ + ۴۲ + ۲۹ مگابایت


دسته بندی : دانلود نرم افزار