VERICUT نرم افزاری برای شبیه سازی عملیات ماشین کاری CNC و بررسی خطاهای احتمالی است. با استفاده از این برنامه میتوان قبل از ماشین کاری واقعی و احیانا روبرو شدن با خسارات احتمالی ناشی از عدم برنامه ریزی درست، جلوی این آسیبها را با شبیه سازی گرفت.  VERICUT به شما اجازه میدهد تا ماشین ابزار مورد نظر خود را اعم از تراش، فرز، برش و ماشینهای ترکیبی با مشخصات واقعی آنها وارد برنامه کنید و با ارائه دادن برنامه ماشین کاری به آن در یک محیط شبیه سازی شده رفتار واقعی دستگاه را بررسی کنید و احیانا اگر برخوردی و یا خطایی رخ داد قبل از متحمل شدن هزینه های اضافی، مشکل را حل و به یک راه حل بی نقص و بهینه دست پیدا کنید.

بعد از اطمینان کامل از صحت کارکرد ماشین میتوان با دریافت gcode آن و معرفی به دستگاه واقعی شاهد عملیات ماشین کاری صحیح و بدون نقصی خواهید بود. یکی از مزایای استفاده از این نرم افزار امکان بهینه سازی مسیرهای حرکت ابزار مورد نظر است. مثلا در جاهای ظریف سرعت دستگاه را کاهش دهد و یا در سطوح وسیع و در ابتدای کار سرعت را افزایش دهد که با برنامه ریزی این حالتها میتوان محصول نهایی را در زمانی بهینه تولید کرد.

VERICUT همچنین به کاربرانش اجازه میدهد تا ماشین ابزارهای مورد نظر خود را مدلسازی و مونتاژ کنند که البته چون به صورت تخصصی برای این کار طراحی نشده است شاید توانمندی های آن به سایر نرم افزارهای CAD نرسد. در واقع این برنامه بیشتر در حوزه CAM فعالیت میکند و چنین کمبودهایی در واقع نشان از ضعف آن نیست بلکه تخصصی بودن نرم افزار را بیشتر نمایان میکند. VERICUT برنامه ای شایسته در حوزه CAM برای شبیه سازی عملیات ماشین کاری است که استفاده از آن قطعا باعث بهبود فرایند ماشین کاری و کاهش خطاهای این امر خواهد شد.

VERICUT Compatibility:

OS Windows 7 or 10 64-bit Professional

Processor Intel 64-bit processor

Memory 8GB

Video Intel HD Graphics

Monitor 1920 * 1080 resolution

Storage Hard drive with at least 25 GB free

Pointing Device Two buttons

نرم افزار را نصب کنید. در انتهای نصب License server را هم نصب کنید. فایلهای ذکر شده در فایل Readme را در درایو محل نصب کپی کنید. مطمئن شوید که فایلهای کرک جایگزین فایلهای اصلی شده است. از منوی Start بخش CGtech License Server Only برنامه Set License File Environment Variable را به صورت Run as admin اجرا کنید. سپس Update Licenses on Running Server را اجرا کنید. نرم افزار رجیستر شده است و بدون مشکل اجرا شده و کار می کند.

نسخه ۸٫۰٫۳ در ۳ مهر ۹۶ در ویندوز ۱۰ ویرایش ۶۴ بیتی با موفقیت نصب و کرک شد.

دانلود CGTech_VERICUT_8.1.1

CGTech VERICUT 8.0.3

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۳۸۶ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲٫۳۷ گیگابایت


دسته بندی : دانلود نرم افزار