WordCaptureX یک کتابخانه نرم افزاری است که اجازه می دهد برنامه شما (به عنوان مثال یک فرهنگ لغت) به ضبط کلمات روی صفحه بپردازد. بنابراین رایج ترین استفاده برای یک برنامه فرهنگ لغت است که کاربران را قادر می سازد تا هر کلمه ای را در هر برنامه با یک کلیک تنها بر روی آن کلمه جستجو کنند. برای رسیدن به این هدف, ما برای حمایت از دو وظیفه مهم در این زمینه, ارائه می کنیم. اولین مورد در مورد تعیین و نظارت بر اقداماتی است که کاربر بر روی صفحه نمایش یک برنامه دیگر انجام می دهد و هنگامی که چنین اقدام شناسایی شده است، برنامه شما را مطلع سازد. وظیفه دوم این است که روی صفحه نمایش (یا ضبط) کلمه / متن با عمل کاربر مشخص شود. یکی دیگر از هدف ها این بود که کتابخانه WordCaptureX را به راحتی از محبوب ترین زبان ها به دست آورد، به طوری که به طور طبیعی آن را با استفاده از فناوری COM طراحی کرده اند. نگران نباشید, C ++ cleaners هنوز هم با استفاده از هدرهای ساده میتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

 

WMonitorX and WordCaptureX :

  • از آبجکت WMonitorX برای نظارت بر فعالیت های ماوس و صفحه کلید استفاده کنید. شما به سادگی اعلام می کنید که می خواهید یک رویداد را زمانی دریافت کنید که چنین کاری انجام شود. کد شما باید این رویداد را بگیرد و از آبجکت WCaptureX برای ضبط متن در مختصات بازگشت به عنوان پارامترهای رویداد استفاده کند.
  • به منظور ضبط متن، توسعه دهنده نیاز به تنظیم خواص یک آبجکت WInput دارد که به عنوان یک پارامتر به روش ضبط در معرض آبجکت WCaptureX منتقل می شود. روش ضبط WResult را برگزاری نتیجه ضبط می کند. شما متن را از شی WResult دریافت می کنید و آن را در پنجره خود پاپ آپ کنید.

 

Operating System

Windows XP to Windows 10

فایل dll موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود WordCaptureX_6.5.5449.0

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۹ مگابایت

دسته بندی : دانلود نرم افزار