DisplayFusion برنامه ای مناسب برای مدیریت و اتصال چندین مانیتور به یکدیگر است. با استفاده از این برنامه به سادگی میتوانید دو، سه و یا هر چند مانیتور را به یکدیگر متصل کنید. برای هر کدام از مانیتورها میتوانید تسکبار و تصاویر زمینه جداگانه تعریف کنید. هر یک از این تسک بارها میتوانند به صورت جداگانه کانفیگ شوند. از مزیتهای عمده این برنامه میتوانیم به وجود بیش از ۳۰ کانفیگ از پیش تعریف شده آن اشاره کنیم. این کافیگها در قالب پروفایلهایی تمامی تنظیمات اولیه را دارا میباشند به عنوان مثال تصویر زمینه، میزان شفافیت پنجره ها و … علاوه بر این کانفیگها شما میتوانید پروفایلهای جدیدی بر اساس سلیقه خود تنظیم نمایید و به این تعداد بیفزایید. در برنامه گزینه های مختلفی برای تنظیم رزولوشن مانیتورها، میزان عمق رنگ، رفرش ریت و جهت مانیتور و …وجود دارد.

تنظیمات هر پروفایل به راحتی با کلیدهای ترکیبی قابل فراخوانی است. DisplayFusion همچنین بخشی مختص سفارشی سازی ویندوز ۸ دارد که به کمک آن میتوانید تغییرات جالبی در ویندوز ۸ بدهید. به عنوان مثال به راحتی میتوانید با انتخاب یک گزینه صفحه استارت ویندوز ۸ که به صورت پیش فرض در شروع ویندوز وارد آن میشوید را غیر فعال کنید و مستقیما وارد دسکتاپ شوید، همچنین منوی Power User که با کلیدهای Win+X فراخوانی میشود را میتوانید به هر جایی که ماوس آنجاست تغییر موقعیت دهید.

به راحتی میتوانید بین مانیتورهای مختلف سوئیچ کنید. این کار را میتوانید با وسط کلیک ماوس انجام دهید و یا با ترکیبی از درگ کردن پنجره ها. یکی از قابلیتهای جالب این برنامه امکان تعریف مانیتور خاصی برای اجرا برنامه ای مشخص است. در واقع برای هر کدام از برنامه های سیستم میتوانید مانیتور مشخصی برای اجرا در نظر بگیرید که قابلیت جالب توجهی است. قابلیتهای مدیریتی این برنامه نیز بسیار زیاد است و ادمینها میتوانند محدودیتهای مختلفی برای پروفایلهای مختلف در نظر بگیرند که این موضوع دست شما را در سفارشی کردن تنظیمات بیش از پیش ساده خواهد کرد.

Operating System: Windows XP/Vista/7/8

Memory (RAM): 256MB of RAM required.

Hard Disk Space: 100MB of free space required.

Processor: Intel Pentium 4 or later.

فایل Readme.txt در فولدر Crack را ببینید.

دانلود DisplayFusion_Pro_9.1_Multilingual

دانلود DisplayFusion_Pro_9.1_Multilingual_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۱ مگابایت