Eleco ArCon یک نرم افزار معماری است که شما را قادر می سازد بدون دانش CAD, بسیاری از توابع را فراهم می کند تا بتوانید به سرعت خانه رویایی خود را با نتیجه واقعی طراحی کنید. با یک چشمک زدن و با یک کلیک پایه, دیوار, در, پنجره, پیه و سقف ها را قرار دهید و می توانید پروژه خود را به صورت سه بعدی مجسم کنید. شما می توانید کل ساخت و ساز را ببینید و جزئیات را با زوم کردن مشاهده کنید. شما حتی می توانید روشنایی قطعات را در شرایط روشنایی واقعی آزمایش کنید. شما می توانید یک خانه بزرگ، یک مجتمع اداری یا یک اتاق را طراحی کنید. در حالت ساخت و ساز, تمام اجزای ساختمان خانه را بدون عناصر طرح طراحی می کنید. خط کش, خطوط راهنما و شبکه به شما در طراحی کمک می کند. در عرض چند ثانیه درها, پنجره ها و پله ها را وارد می کنید و به طور همزمان در پنجره پیش نمایش سه بعدی را کنترل می کنید. قرار دادن سقف به همان شیوه انجام می شود. با کلیک ماوس, شما به حالت طراحی جایی که شما ساختار را در یک منظره سه بعدی ۳D واقعی تجسم می کنید تغییر می دهید. در این حالت, اشیای داخلی و خارجی را وارد می کنید و از یک کاتالوگ قابل توجه از اشیاء و بافت ها استفاده می کنید. به سادگی و با قابلیت کشیدن و رها کردن, دیوارها را دراز کنید و مبلمان خود را وارد کنید.

 

ویژگی و امکانات Eleco ArCon :

  • اشیاء همیشه در زاویه دید درست هستند : اگر جسم هم تراز باشد و گزینه «automatically orientate to the viewer» فعال شود, اشیاء همیشه بدون توجه به زاویه دید به بیننده نشان داده می شود.
  • DIN 277 جدید در ژانویه ۲۰۱۶ منتشر شد و جایگزین استانداردهای DIN 277-1: 2005-02 و DIN 277-2: 2005-02 شده است. علاوه بر شرایط جدید, قالب های جدید فضای جدید نیز در ArCon +2016 گنجانده شده است.
  • وارد کردن آسان فایل های Collada و ۳D Warehouse. زیر تنظیمات برای وارد کردن e3d یک گزینه جدید برای تولید جایگزینی خودکار برای اشیاء وارد شده وجود دارد.

 

Operating System

Professional or Enterprise editions (32 or 64 bit) of Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Memory: 1 GB RAM (32-bit operating system) or 2 GB RAM (64-bit operating system)

Hard Disk: 150 Mb disk space

فایل Readme.txt در فولدر Crack در داخل فایل ISO‌را مطالعه کنید.

دقت داشته باشید که زبان نرم افزار فرانسوی است.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۴۹۱ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱٫۴۷ گیگابایت

دسته بندی : دانلود نرم افزار