Faceshift studio یک راه حل نرم افزار ضبط حرکت چهره است که باعث تغییر شکل صورت در انیمیشن می شود. این نرم افزار جنبه های صورت یک بازیگر را تجزیه و تحلیل می کند و آنها را به عنوان ترکیبی از اصطلاحات پایه, به علاوه جهت گیری سر و چشم توصیف می کند. این توضیحات برای تحرک شخصیت های مجازی برای استفاده در هر وضعیتی مانند تولید فیلم و بازی که انیمیشن متحرک نیاز دارد استفاده می شود. محیط انیمیشن FaceShift Studio از سه مرحله بصری تشکیل شده است :

  • اسکن مجموعه ای از حالت ها برای آموزش نماد شخصی جهت ردیابی
  • عملکرد را با بازخورد زمان واقعی ضبط کنید و به صورت اختیاری صحت را در یک مرحله پس از پردازش بهبود دهید
  • متحرک سازی تصاویر مجازی در صورت تغییر چهره و صادرات انیمیشن به نرم افزار انیمیشن ۳D مورد علاقه خود و یا اتصال به خط تولید انیمیشن موجود

Faceshift studio ردیابی به موقع و پردازش آفلاین با کیفیت بالا را در یک نرم افزار ساده و راحت ترکیب می کند.

اولین باری که نرم افزار را اجرا می کنید, شما باید محل داده های فضای کاری برنامه را انتخاب کنید. داده های مربوط به فضای کاری شامل نمایه های بازیگر و کلیپ های ضبط شده, همچنین مجوز استودیوی چهره و داده های ورود به سیستم. مسیر پیش فرض $ Home / Documents / faceshift است. برای تغییر محل پوشه روی “Browse” کلیک کنید. اگر می خواهید بعدا محل را تغییر دهید, به تنظیمات بروید و فضای کاری را در تب “General” تغییر دهید (بخش تنظیمات عمومی را ببینید)

 

روش راه اندازی FaceShift Studio :

 

 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود FaceShift_Studio_v2015_1.02_Retail_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۵۲ مگابایت