FixInsight یک ابزار آنالیز کد جهت دیباگ و پیدا کردن مشکلات برنامه های دلفی است. FixInsight جز تحلیلگر های استاتیک کد میباشد و بعد از نصب در قالب یک پلاگین به صورت یکپارچه ای با محیط دلفی ترکیب میشود و پیغامهای آن در پنجره هایی آشنا برای شما نمایش داده خواهد شد. تحلیل گرهای استاتیک به ابزارهای آنالیزی گفته میشود که کد را قبل از اجرا تحلیل میکنند و خطاها و اخطارهای مورد نظر را به کاربرد میدهند. ورژن pro این محصول امکان ترکیب شدن با فرایندها و ابزارهای build را دارد و اختیارات متعددی را در اختیار برنامه نویس قرار میدهد تا بتواند کدهای برنامه اش را در زمان build به صورت خودکار تحلیل کند.

استفاده از این ابزار تعداد باگهای اولیه در مرحله توسعه نرم افزار را کاهش میدهد. هزینه کلی توسعه، نگهداری و پشتیبانی را کاهش میدهد و باعث افزایش خوانایی و کیفیت کد برنامه خواهد شد. برنامه نویسان دلفی بعد از یک بار استفاده از این محصول بعید است برای سایر پروژه های خود بدون آن شروع به کار کنند! این ابزار از ارائه برنامه هایی باگ دار به مشتری تا حد امکان جلوگیری میکند و در این مسیر کمک های زیادی به برنامه نویسان میکند.

  •  تشخیص خطاهای بالقوه و رفتارهای عجیب کد
  • تولید لیستی از اخطارها وقتی مشکلی در کد پیدا میشود
  • چک کردن کد برای قواعد و استاندرادهای کد نویسی در دلفی (لیست قواعد FixInsight در مستندات آن وجود دارد)
  • امکان غیر فعال کردن قسمتهایی از آنالیز با وارد کردن نام آنها در پنجره تنظیمات
  • بهینه سازی کد
  • و …

for Delphi 2006, 2007, 2009, 2010, XE, XE2, XE3, XE4, XE5, XE6, XE7, XE8, 10 Seattle, 10.1 Berlin (Prof/Enterprise/Architect)

طبق فایل Readme.txt در فولدر Crack انجام دهید.

دانلود TMS FixInsight_2017.11

دانلود TMS FixInsight_Pro 2017.4 for D10.2 Tokyo

دانلود TMS FixInsight_2017.04.Incl.Keyfilemaker.and.Patch

دانلود FixInsight_2016.04

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴٫۴۶ مگابایت


دسته بندی : دانلود نرم افزار