GstarCAD یک پلتفرم نرم افزار CAD (طراحی به کمک رایانه) با استفاده از کتابخانه DWG طراحی باز, برای خواندن و نوشتن فرمت فایل DWG می باشد که توسط بسته محبئب اتوکد ساخته شده است. GstarCAD یک جایگزین قادر به دیگر بسته های به خوبی شناخته شده CAD در بازار می باشد و گسترش سازگاری با فایل های DWG فراهم می کند, همچنین یک رابط بسیار شبیه به اتوکد است. این نرم افزار در سه نسخه استاندارد, علمی و حرفه ای و در زبان های انگلیسی, اسپانیایی, فرانسوی, کره ای, چینی و… موجود است. این نرم افزار نسخه ای برای دستگاه تلفن همراه با نام GstarCAD MC منتشر کرد که برروی iOS و اندروید اجرا می شود.

 

ویژگی و امکانات GstarCAD :

  • طراحی دو بعدی و رابط کاربری کلاسیک را می توان در یک لحظه تعویض کرد. رابط طراحی دو بعدی توسط نوار ریبون با تب و پنل پشتیبانی می شود. نمایش بیشترین دستورات استفاده شده به عنوان ریز عکس برای انتخاب آسان. رابط کاربری کلاسیک توسط نوار ابزار پشتیبانی می شود.
  • شما می توانید دستور, نام مستعار و متغیر های سیستم را با استفاده از صفحه کلید وارد کنید. شما همچنین می توانید با فشردن enter یا Space bar بدون وارد کردن دستور, دستورات قبلی را تکرار کنید.
  • ورودی پویا یک رابط فرمان در نزدیکی مکان نما به شما برای حفظ تمرکز در منطقه پیش نویس کمک می کند. صرفه جویی در زمان تایپ کردن و پیدا کردن دستور کوتاه
  • حداکثر فضای طراحی صفحه نمایش روشن با فشار دادن کلید های Ctrl+0 یا با کلیک کردن روی آیکون آن در نوار وضعیت

 

برای مشاهده اطلاعات کامل GstarCAD به اینجا مراجعه کنید.

Operating System

Windows XP

Windows Vista

Windows 7

Windows 8

۳۲bit 64bit

RAM: 1GB

Hard Disk: 512MB

در فایل Readme.txt در داخل فولدر Crack موجود است.

دانلود Gstarsoft_GstarCAD_2018_build_170930_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۹۸ مگابایت


دسته بندی : دانلود نرم افزار