HOMER یکی از بهترین نرم‌افزارهای تخصصی جهت طراحی شبکه‌های میکروگرید برق است. از این برنامه برای مدل‌سازی و بهینه‌سازی سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر هیبریدی که اصطلاحا HRES نام دارند استفاده می‌شود. این سیستم تامین انرژی در مناطق دورافتاده کاربرد زیادی دارد. نرم‌افزار هومر با مدلسازی منابع تولید انرژی از جمله انرژی خورشیدی، انرژی باد، انرژی امواج، ذخیره‌سازهای انرژی مثل باتری‌ها، ریفرمر، فلایویل و مخازن هیدروژنی و سایر سیستم‌های کنترلی و مصرفی درگیر در فرایند تامین انرژی، تحلیل این سیستم‌ها را امکان‌پذیر می‌کند.

HOMER پاسخی به تمامی سوالات شما در حوزه تولید و تامین انرژی از منابع تجدیدپذیر، محاسبات بهینگی و صرفه اقتصادی این سیستم‌هاست. در واقع بدون اینکه نیاز به هزینه و زمان اضافی داشته باشید با تغییر قسمت‌های مختلف سیستم می‌توانید نتایج حاصل از آن را به سرعت و به وضوح مشاهده کنید. در واقع طراحی این سیستم‌ها نیازمند آزمایش و تغییر مقادیر هزاران متغیر دارد که امکان آزمایش کردن همه آن‌ها در دنیای واقعی اگر نگوییم غیرممکن ولی بسیار سخت و غیر منطقی است.

به همین دلیل نرم‌افزار هومر طراحی شده است تا انجام اینگونه تست‌ها امکان‌پذیر شود. به عنوان مثال متغیرهایی مثل سرعت باد، شدت اشعه خورشید، میزان مصرف سوخت و بسیاری دیگر قابل مقداردهی است و نتایج را به صورت لحظه‌ای و با دقت بالا می‌توانید مشاهده کنید. یکی از ویژگی‌های خوب این برنامه امکان شبیه‌سازی دقیق سیستم در طی دوره‌های زمانی مختلف است. به عنوان مثال بعد از طراحی سامانه می‌توانید در بازه‌های زمانی یک دقیقه تا یک سال وضعیت آن را بررسی کرده و از عملکرد بهینه آن اطمینان حاصل کنید.

  • مدل‌سازی انواع منابع انرژی و اجزاء درگیر در سیستم‌های HRES
  • امکان شبیه‌سازی همه جانبه سیستم
  • توانایی تغییر مقادر متغیرهای مختلف و مقایسه نتایج با یکدیگر
  • امکان برآورد هزینه‌های نهایی و میزان بهینه بودن سیستم
  • و …

HOMER Pro runs on the latest versions of all Windows Operating Systems that are currently supported by Microsoft (Vista, 7, 8, and 8.1).

HOMER will run on a Macintosh equipped with a virtual Windows environment with the above operating systems, but we do not provide support for that environment.

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

ورژن ۳٫۱۰٫۳ در ۱۲ آذر ۹۶ در ویندوز ۱۰ ویرایش ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت کرک شد.

دانلود Homer_Pro_3.10.3_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۰۲ مگابایت

دسته بندی : دانلود نرم افزار