Mirillis Action ابزاری کاربردی و مفید جهت عکسبرداری و رکورد کردن فیلم با کیفیت HD از دسکتاپ ویندوز است. کاربران به کمک این برنامه میتوانند با اختیارات گسترده ای انواع فیلم های آموزشی با کیفیت از صفحه مانیتور بگیرند. این برنامه قادر است از هر محیطی اعم از محیط بازی، ویدیو، ویدیوهای پخش شده در سطح وب و …. با بالاترین فریم ریت ممکن فیلمبرداری کند. علاوه بر فیلم برداری از هر نقطه ای صفحه، چه به صورت تمام صفحه، چه یک پنجره خاص و چه صفحات وب میتوانید اسکرین شاتهای مناسبی تهیه کنید. یکی از کاربردهای اصلی این برنامه فیلمبرداری از میحطهای بازی است. اگر قصد دارید از محیط بازی مورد نظرتان فیلمهایی تهیه کنید و در اختیار دیگران قرار دهید، این برنامه گزینه مناسبی است.

Mirillis Action قادر است با کارآمدی بالایی از محیط بازی فیلم بگیرد. این برنامه از فرمتهای ویدیویی مختلفی به عنوان خروجی پشتیبانی میکند. همچنین در حین ضبط فیلم میتوانید تعیین کنید صدای میکروفون هم ضبط شود یا نه. صداهای در حال پخش محیط ویندوز هم جزئی از ویدیو ضبط شود یا خیر. در قسمت تنظیمات برنامه میتوانید کیفیت ضبط، میزان فریم ریت و بسیاری از آپشنهای دیگر را طبق میل خود تنظیم نمایید. سرعت رکورد این برنامه به دلیل استفاده از شتاب دهنده های سخت افزاری  و تکنولوژی هایی همچون CUDA و Intel Quick Sync بالاست و در هنگام ضبط فیلم هیچ گونه لگی مشاهده نخواهید کرد.

یکی از ویژگی های جالب این برنامه تولید ویدیوهای مختص شبکه های اجتماعی است. به عنوان مثال میتوانید برای شبکه هایی همچون یوتیوب و فیسبوک فایلهای ویدیویی مناسب تهیه و به اشتراک بگذارید. ظاهر برنامه زیبا و مدرن طراحی شده است و دسترسی به قسمتهای مختلف آن کار آسانی است. بعد از ضبط ویدیو، نتیجه کار به صورت خودکار در پخش کننده برنامه، نمایش داده میشود و از آنجا میتوانید خروجی مورد نظر را تعیین و ذخیره کنید.

Mirillis Action Compatibility

system

Windows Vista®, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

DirectX® and latest graphics card drivers

Running Action! requires administrator rights.

LIVE Streaming service requires internet connection.

RAM MEMORY

۵۱۲MB

GRAPHICS CARD

Direct3D 9.0 compatible with Pixel Shader 2.0 support

SOUND CARD

DirectX® compatible

CPU

Intel® Celeron® ۱٫۴GHz or equivalent processor (SSE2 required)

Webcam Background removal with Intel® RealSense™ technology

۴th generation and future Intel® Core™ Processors

Operating Systems: Windows 8.1 or Windows 10

Webcam with Intel® RealSense™ technology support

پس از نصب فایل موجود در پوشه‌ی Crack را با Run as administrator اجرا کنید.

دانلود Mirillis_Action_2.8.0_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۲ مگابایت


دسته بندی : دانلود نرم افزار