Passware Kit Forensic یک نرم افزار کامل برای بازیابی انواع رمز عبور است که به شما کمک می کند هر نوع پسوردی را از هر نوع فایل و یا وب سایتی گرفته و بگشایید. با استفاده از این نرم افزار می توانید از روش های مختلفی برای دسترسی به فایل های رمزنگاری شده استفاده کنید. فایل های Excel و Word، رمز های ذخیره شده Internet Explorer، Outlook، Firefox و … را می توانید توسط این نرم افزار رمزگشایی کنید.

رابط کاربری نرم افزار کاملا فشرده است و هیچگونه پیچیدگی مانع کار شما نمی شود. حتی در بعضی مطاحل راهنمای قدم به قدم نرم افزار به شما در رمزگشایی کمک می کند. Passware Kit Forensic تنظیمات از پیش تعیین شده ای برای بازیابی رمزها دارد اما شما می توانید به دلخواه خود تنظیماتی برای حمله به فایل ها تهیه کنید. بدین صورت می توانید کاراکتر هایی که ممکن است در رمز عبور وجود داشته باشند را مشخص می کنید و نرم افزار با ترکیب آن کارکتر ها به شیوه های مختلف، رمز فایل ها را بازگشایی می کند. به غیر از فایل ها، می توانید رمز های ذخیره شده در مرورگرهای اینترنت، مدیریت ایمیل و کانکشن های اینترنت را بدست آورید. Passware Kit Forensic به راحتی می تواند پسورد های ذخیره شده تمامی وب سایت های مرورگرتان را بازیابی کند.

  • پشتیبانی نرم افزار از بیش از ۲۸۰ فرمت فایل (فرمت های پشتیبانی شده)
  • بازیابی و گزارش انواع رمز ها در کمترین زمان با استفاده از سریعترین الگوریتم ها
  • جستجوی کامپیوتر برای پیدا کردن تمام فایل های رمزنگاری شده
  • بازگردانی پسورد هایی نظیر BitLocker،و TrueCrypt و رمز عبور User های Windows و Mac با استفاده از تصاویر ضبط شده حافظه
  • بازیابی گروهی رمز عبور فایل ها به صورت اتوماتیک

نکات نرم افزار Passware Kit Forensic :

  • این نرم افزار برای بازیابی رمز عبور های ذخیره شده کانکشن های اینترنت، مرورگرهای اینترنتی و … ساخته شده است و به هیچ وجه کاربرد غیر قانونی ندارد.
  • بازگشایی رمزعبور فایل ها در نرم افزار بدین گونه است که با ترکیب کاراکترهای دلخواه شما، تک تک آن ها روی فایل تست کرده و اگر یکی از آن ها جواب دهد، به شما گزارش خواهد داد. به همین دلیل ممکن است عملیات رمزگشایی زمان بر باشد.

Microsoft Windows Vista, Server 2003/2008/2012, or Windows 7/8.x/10 (32-bit or 64-bit) installed and configured on your system

۱ GHz processor (2.4 GHz recommended)

۵۱۲ MB of RAM (1 GB recommended)

۱۵۰ MB of free hard disk space (more if you use custom dictionaries)

 

از شماره سریال موجود در فایل Serial.txt برای فعال سازی نرم افزار استفاده کنید.

دانلود Passware Kit Forensic_with Agents 2017.4.0 x86

دانلود Passware Kit Forensic_with Agents 2017.4.0 x64

دانلود Passware_Kit_Forensic_2017.4.0_x64_Portable

دانلود Passware Kit Forensic_BootCD Password Reset v2017.1.1.14340 Based Windows 10 64Bit

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

ورژن‌ی ۳۲بیتی: ۲۸۴ مگابایت

ورژن‌ی ۶۴بیتی: ۲۸۷ مگابایت