دانلود نرم افزار R-Wipe & Clean 11.9 Build 2187 Corporate + Portable – ……. – …….

R-Wipe Clean برنامه ای مناسب جهت حذف فایلهای بی استفاده و افزایش ایمنی سیستم های رایانه ای است. این برنامه فایلهای همچون داده های موقت اینترنتی مرورگرها، تاریخچه آنها، کوکی ها، فرم های اتوکامپلت، پسوردهای ذخیره شده، اسنادی که اخیرا باز شده اند، لیستهای MRU، فایلهای موقت سیستم و اطلاعات موقت ذخیره شده بیش از ۳۰۰ برنامه مختلف ویندوزی را شناسایی و به صورتی امن و غیر قابل بازگشت حذف میکند. وقتی فایلی را از روی دیسک سخت خود حذف میکنید تصویر نکنید که کاملا حذف شده است. سیستم عامل تنها با علامت گذاری مکان آن فایل اجازه جایگزین شدن با سایر فایلها را میدهد.

این برنامه برای حذف دائمی ردپای فایلها قابلیت وایپ ایمن فضای خالی دیسک را قرار داده است. به راحتی بر روی درایو مورد نظر کلیک راست کنید و با wipe کردن آن فایلهای حذف شده را غیر قابل بازیابی کنید. نگران نباشید با وایپ کردن اطلاعات شما حذف نمیشوند فقط آن داده هایی که حذف کرده اید بهتر حذف میشوند تا توسط هیچ برنامه ای قابل بازیابی نباشد. برنامه از هر دو سیستم فایل FAT و NTFS پشتیبانی میکند و تمامی قابلیتهای آن بر روی هر دو سیستم فایل مذکور قابل اجراست.

این محصول اطلاعات موقت بسیاری از برنامه ویندوزی مانند فایلهای موقت آفیس، لیست تاریخچه فایلهای باز شده در نرم افزارها، فهرست گفتگو های انجام شده در اسکایپ، ویندوز لایو، یاهو مسنجر، تولبار MSN، مایکروسافت اج، فایرفاکس، اپرا، سافاری، نت اسکیپ و بسیاری از نرم افزارهای دیگر را شناسایی و با یک کلیک حذف میکند. بنابراین با تنظیم این برنامه و انتخاب برنامه هایی که میخواهید اطلاعات آنها پاک شود، درایوهایی که میخواهید وایپ شوند و ردپاهایی که نمیخواهید اثری از آنها باقی بماند با آسودگی خاطر میتوانید سیستم خود را ترک کنید در حالی که اطمینان دارید هیچ گونه اطلاعات مهم و حساسی از شما به جای نمانده است.

R-Wipe Clean Compatibility

OS : Windows 2000/XP / Server 2003/XP64/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10

Language : Multilingual

فایل Readme.txt در فولدر Crack‌ را مطالعه کنید.

دانلود R-Wipe Clean_11.9 Build 2187 Corporate

دانلود R-Wipe_Clean_11.9_Build_2187_Corporate_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۹ مگابایت