Driver Reviver ابزاری مفید برای بروزرسانی و نصب درایورهای جدید سیستم است. این برنامه به سادگی در ۴ گام تمامی درایورهای شما را بروزرسانی میکند. گام اول اسکن سیستم است، در این مرحله تمامی سخت افزارهای سیستم شناسایی شده، ورژن فعلی درایورها مشخص میشود و ورژن جدیدتر این درایورها به صورت آنلاین در بانک اطلاعات برنامه جستجو میشود. در گام دوم نتیجه بررسی ها نمایش داده میشود، در همین مرحله اطلاعات کامل درایور بعلاوه عمر درایور نمایش داده میشود. مثلا یک درایور را ممکن است مدت زیادی بروز نکرده باشید در این قسمت به عنوان یک درایور قدیمی شناخته میشود.

درایورهایی که میخواهید آپدیت شوند را در همین گام انتخاب میکنید و در گام سوم تمامی موارد انتخاب شده دانلود میشود. و در نهایت گام آخر نصب درایورهای دانلود شده است که به صورت خودکار این کار انجام خواهد شد. بعضی از درایورها مانند کارت صدا و یا کارت گرافیک بعد از نصب نیازمند راه اندازی مجدد سیستم هستند که در صورت درخواست برنامه بهتر است این کار را انجام دهید و به تاخیر نیندازید. در این برنامه قابلیت بکاپ گیری از درایورها نیز وجود دارد.

در این صورت هر موقع فایلهای مربوطه حذف شد و یا درایور مورد نظر با مشکل موجه شد میتوانید با بازیابی این بکاپ مشکل را حل کنید. آپدیت خودکار درایورها توسط این دسته از نرم افزار باعث صرفه جویی زیادی در زمان میشود و علاوه بر آن دقت بالاتری نیز نسبت به آپدیت دستی خواهند داشت. یکی از اشتباهات رایج در نصب درایورها مخصوصا برای کاربران مبتدی، دانلود ورژن اشتباه درایور است. نصب اشتباه یک درایور نامناسب معمولا باعث مشکلات عدیده ای میشود. برای جلوگیری از این نوع اشتباهات استفاده از این نرم افزار میتواند بسیار راه گشا باشد.

Driver Reviver SYSTEM REQUIREMENTS

۳۰۰MHz or higher processor | 256 MB of RAM | 22 MB of hard disk space

پس از نصب، به‌تناسب ویرایش سیستم عامل خود که ۳۲ یا ۶۴ بیتی است، محتویات پوشه‌های موجود در فولدر Crack را در محل نصب برنامه کپی و جای‌گزین کنید.

دانلود ReviverSoft Driver Reviver_5.25.0.6 Multilingual

دانلود ReviverSoft_Driver_Reviver_5.25.0.6_Multilingual_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

ورژن نصبی: ۳۳ مگابایت

ورژن پرتابل: ۴۲ مگابایت