Samsung Smart Switch نرم افزار شرکت سامسونگ برای انتقال اطلاعات از گوشی های قدیمی به مدلهای جدید این شرکت همچون Galaxy است. با استفاده از این برنامه ساده به راحتی میتوانید دفترچه تلفن، تصاویر، پیامکها، لیست تماس ها، آهنگها، برنامه ها، تقویم و رخداداهای ذخیره شده، ویدیوها و تمامی اطلاعات قدیمی خود را به گوشی جدیدتان منتقل کنید. اکثر مواقع این کار سخت و گاهی اوقات بدون نرم افزارهای واسطی همچون Samsung Smart Switch به صورت کامل امکان پذیر نیست.  استفاده از این برنامه برای دارندگان گوشی هایی از سایر برندها همچون اپل، ال جی، نوکیا، بلک بری و …. نیز مقدور است و کاربران این گوشی ها به آسانی امکان سوئیچ به محصولات سامسونگ همچون Galaxy, S2, S3, Note, Note2 و … را خواهند داشت.

کار با این برنامه به سادگی در چند گام صورت میگیرد، ابتدا با کابل USB گوشی قدیم خود را به گوشی جدید متصل میکنید، آیتمهای مورد نظر برای انتقال را انتخاب میکنید و در نهایت تمامی آنها را در گوشی جدید خود دریافت خواهید کرد. سرعت انتقال اطلاعات بسته به حجم آن متغیر است ولی به هر روی بعد از اتمام عملیات به شما اطلاع رسانی خواهد شد. البته در نظر داشته باشید برای بعضی از انواع داده همچون برنامه ها ممکن است مشکلات عدم سازگاری وجود داشته باشد، به عنوان مثال برنامه ای که انتقال میدهید برای گوشی جدید خیلی قدیمی باشد و نصب نشود و مسائلی از این دست که نیازمند کنترل انسانی توسط خود شماست. در مجموع Samsung Smart Switch یک راه حل مطمئن، ساده و سریع برای مهاجرت کردن از گوشی های قدیمی به موبایلهای جدید این شرکت میباشد و کاربران به سادگی چند کلیک بدون متحمل شدن دردسرهای زیاد امکان این کار را خواهند داشت.

 

نکات نرم افزار Samsung Smart Switch :

  • این نرم افزار از Samsung Kies جدیدتر است و در صورتی که گوشی شما با این نرم افزار سازگار نیست می توانید از Kies استفاده کنید. در غیر اینصورت این نرم افزار بر Kies ارجحیت دارد.

Windows XP / 7 / 8 / 8.1 / 10

این ……. است و محدودیتی ندارد.

دانلود Samsung_Smart_Switch_4.1.17102.8_Windows

دانلود Samsung_Smart_Switch_4.1.17054.16_macOS

Download Samsung Smart Switch Mobile

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۹ مگابایت


دسته بندی : دانلود نرم افزار