PrimalScript نسل جدید محیط جهانی اسکریپت می باشد. به عنوان یک سیستم, پایگاه داده یا مدیر شبکه, توسعه دهنده وب یا برنامه نویس نهایی, شما باید همزمان با چندین فناوری, زبانها و فرمتهای فایل کار کنید. رابط کاربری روبان مانند PrimalScript جهت ارائه مجازی تمامی توابعی که هر روز در صفحه اصلی استفاده می کنید آپدیت شده است. شما می توانید قالب های اسکریپت خود را بر اساس نیاز هایتان ایجاد کنید و به کسب و کار خود برای ارائه سریعتر سرعت ببخشید.

Packager اسکریپت گزینه های پیشرفته و پلت فرم را برای ارائه راه حل هایی که در محیط های خاص هدف قرار می گیرند, ارائه می دهد. شما می توانید بسته های دامنه, ماشین, کاربر, پلت فرم و آدرس MAC را محدود کنید تا از اجرای اسکریپت غیر مجاز جلوگیری شود. سازنده پایگاه داده MSI همراه با توانایی اجرای دستورات استقرار شما, شما را قادر می سازد تا سریعا یک راه حل را تغییر دهید, آن را بسته بندی کنید, یک installer را برای آن ایجاد کرده و آن را در شبکه خود نصب کنید.

 

ویژگی و امکانات PrimalScript :

  • ویرایشگر قدرتمند اسکریپت : پشتیبانی از بیش از ۵۰ زبان با رنگ بندی سینتکس, کد بندی تاشو و تعداد زیادی از ویژگی های پیشرفته. این ویرایشگر دارای همه چیزهایی است که شما نیاز دارید.
  • کنسول مجتمع : توسعه اسکریپت ها و استفاده از آنها برای انجام کارهای روزمره شما دیگر نیازی به تعویض بین دو ویرایشگر و کنسول نیست. اسکریپت خود را در هر کنسول یکپارچه با فشار یک دکمه اجرا کنید.
  • اشکال زدایی از راه دور : PrimalScript تنها IDE اسکریپت با یک اشکال زدایی از راه دور برای VBScript, JScript و PowerShell است. و درست مانند اشکال زدایی محلی, می تواند تنها با کلیک یک ماوس, ۳۲ بیت و ۶۴ بیتی را هدف قرار دهد.
  • پشتیبانی چند پلت فرم : اسکریپت های خود را در حالت ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی اجرا کنید و اشکال زدنی آنها را از داخل یک IDE جداگانه انجام دهید.

 

Windows Server 2008 R2 / Windows Server 2012 / Windows Server 2012 R2 or Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1, Windows 10, 32-bit and 64-bit versions supported

۱۲۰MB free disk space

۲GB RAM recommended for PowerShell

Processor capable of running Windows 7

NET Framework 4.5 or higher

Visual Studio 2012 Runtime

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود SAPIEN_PrimalScript_2015_v7.1.73_x86

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۸۰ مگابایت

دسته بندی : دانلود نرم افزار