Stylizer تنها ویرایشگر حرفه ای CSS است که برای غیرفعال کردن CSS نامعتبر از هر بار ورود درهم طراحی شده است. همه می دانند که ظاهر یک وب سایت یکی از عواملی است که بازدید کننده را همراه با قابلیت و استفاده بیشتر در وبسایت نگه می دارد. ابزارهای زیادی وجود دارد که می تواند به یک طراح وب سایت کمک می کند که وب سایت های حرفه ای را با یک سبک و یک طرح که کاربر را جذاب می کند, ایجاد کند و یکی از آنها به طور پیش فرض به نام Stylizer نام گذاری شده است. این برنامه می تواند به شناسایی و حل مسائل مربوط به CSS کمک کند, قابلیت پیش نمایش چندین ناوبر (Chrome و نسخه های مختلف فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر) را برای اطمینان از سازگاری بین مرورگر فراهم کند. گذشته از یک نگاه شیک, این ویرایشگر CSS فراتر از مجموعه ویژگی های استاندارد یک برنامه مشابه است. برای شروع, تمام تغییراتی که شما به کد منبع انجام میدهید بلافاصله در قسمت پیش نمایش نشان داده می شود, یعنی بازخورد فوری برای هر گونه اصلاحاتی که انجام میدهید.

 

ویژگی و امکانات Stylizer :

  • تضمین سازگاری متقابل مرورگرها : با استفاده از رابط کاربری مدرن و گزینه های بصری, Stylizer قصد دارد بهره وری خود را به طور قابل توجهی افزایش دهد و از ویرایش CSS دستی اجتناب کند که هر دو وقت گیر و ناامید کننده است.
  • ویرایش آنلاین CSS به همراه پلات و ابزار : از میان ابزارهای دیگر که می توانید از آن استفاده کنید, “bullseye” (به شما کمک می کند تا عنصر مورد نظر را از یک صفحه وب بنویسید), عملکرد “stakeout” (هایلایت کردن موارد مورد هدف توسط قوانین CSS), انتخاب رنگ و دیگر ابزارهای ویرایش رنگ, فیلترهای CSS, خط کش و یک لنز بزرگنمایی برای کمک به مشاهده خوب جزئیات است.

 

Windows All

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Skybound_Stylizer_7.17.1104.61_x86

دانلود Skybound_Stylizer_7.17.1104.61_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه ۳۲ بینی: ۹۶ مگابایت

نسخه ۶۴ بیتی: ۱۰۶ مگابایت