دانلود نرم افزار SprutCAM 2007 – ……. – …….

SprutCAM یک بسته نرم افزاری قدرتمند CAM سه بعدی برای طراحی مسیر چند منظوره و چند محوره است که با قیمت مناسب و با بیش از ۳۰ استراتژی ماشینکاری منحصر به فرد, پشتیبانی از برنامه ۴ محوره, شبیه سازی مسیر پیشرفته و موارد دیگر مقرون به صرفه می باشد. SprutCAM به شما توانایی برنامه نویسی را می دهد تا پتانسیل کامل تولیدی PCNC خود را درک کنید. SprutCAM برای PCNC نرم افزاری بسیار قدرتمند برنامه نویسی در دسترس می باشد که نسبت به بسته های قابل مقایسه CAM در بازار ارزانتر است. Tormach یک توزیع کننده کاملا مجاز SprutCAM است و به شما کمک می کند بیشتر از سرمایه گذاری CAM خود استفاده کنید

 

ویژگی و امکانات SprutCAM :

  • فهرست بندی و برنامه نویسی چهار محوره : SprutCAM می تواند مسیرهای ابزار برای هر دو فهرست بندی و برنامه نویسی چهار محوره را تولید کند و به شما این امکان را می دهد تا برنامه های پیچیده ای را برای برنامه های کاربردی مانند کلید های اصلی, چرخ دنده های دنده ای و چرخ دنده های ۳۶۰ درجه بدون نیاز به چرخاندن و نصب دوباره قطعات ایجاد کنید.
  • ماشین تراش : همراه با SprutCAM یک ماژول ماشین تراش قدرتمند برای برنامه نویسی برنامه های روانکاری, اتمام, تقسیم, روبروی, حفاری, ریختن و عملیات حفاری است.
  • تعریف ابزار برش پارامتریک : این نرم افزار از ۱۵  اشکال هندسی مختلف ابزار برش پشتیبانی می کند, هر کدام با لیست خاصی از پارامترها کاملا قابل تنظیم هستند.
  • گزینه های سفارشی طراحی : SprutCAM شامل تعدادی از استراتژی های برنامه نویسی پیشرفته است. این استراتژی ها شامل نمونه سازی هدایت داخلی / هدایت خارجی برای ورود و خروج ابزار, گزینه های متعدد چرخش ابزار, ماشینکاری اسپیلت, رمپینگ, هموار کردن گوشه در داخل و خارج و غیره می باشد.

 

System requirements : The amount of RAM – at least 512 MB.

Display resolution mode – 1024×768

Pentium IV 2000 MHz processor

Video adapter with hardware support for OpenGL.

Operating system from the Windows family, including Windows Vista, 7

این ورژن کرک شده است.

دانلود SprutCAM_2007

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۱۳ مگابایت