دانلود نرم افزار Supercharger 1.1.0.899 for Visual Studio 2013-2017 – ……. – …….

Supercharger یک سوپراکستنشن بسیار مفید برای بهبود تجربه کدنویسی در محیط ویژوال استودیو است. این اکستنشن آنقدر قابلیتهای جالبی دارد که ناچار شدیم از واژه سوپراکستنشن استفاده کنیم! قبل از هر چیزی بگوییم که این محصول وابسته به Roslyn است و تنها بر روی ورژن های ۲۰۱۳، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ ویژوال استودیو قابل نصب و اجراست. یکی از بارزترین ویژگی های این افزونه مفید بهبود عالی در پبیمایش قسمتهای مختلف کد است. افزونه این کار را بر مبنای قابلیت CodeMap ویژوال استودیو انجام میدهد.

این قابلیت در سولوشنها و پروژه هایی با تعداد زیاد فایل، کلاس، متد و سایر موجودیتها بیشتر نمایان میشود. تمامی عناصر و موجودیتها در نقشه کد به راحتی در دسترس شماست. همچنین این اکستنشن فراتر از تورفتگی اولیه کدها، خطوط راهنمایی به بلاکهای کد اضافه میکند که پیگیری ابتدا و انتهای متدها و بلاکهای شرطی و … را بسیار راحت میکند. گاهی اوقات نگذاشتن یک آکولاد باعث میشود زمان زیای صرف کنیم که مشکل را پیدا کنیم. مخصوصا زمانی که مشغول کدنویسی Asynchronous با کلی پرانتز و آکولاد تودرتو هستیم. در حالی که بعد از نصب این اکستنشن به صورت شفاف و با خطوط رنگی آکولادها و ابتدا و اتنهای بلاکهای کد مشخص میشوند که این موضوع راه حلی مناسب برای مشکلاتی از این دست میباشد.

Supercharger با رنگی کردن اسامی متدها، کلاسها، پارامترها، بولد کردن قسمتهای مهم، تغییر ظاهر ریجنها و … تمام تلاش خود را میکند تا خوانایی کد را بیش از پیش افزایش دهد. ابزار جستجوی بهبود یافته این محصول به معنای واقعی یک جستجوگر حرفه ای است و جستجوگر پیش فرض ویزوال استودیو در مقابل آن حرفی برای گفتن ندارد. آپشنهای موجود در بخش جستجو اینقدر گسترده است که سناریوهای پیچیده ای را به کمک آن میتوان جستجو کرد. یکی از قابلیتهای جالب این اکستنشن امکان بولد و ایتالیک کرد کدها همانند نرم افزارهای واژه پرداز مثل ورد میباشد.

بهبودها:

قسمت کامنتها به کل تغییر کرده است، شما میتوانید کلمات مختلف کامنت را رنگی کنید، زیرخط دار کنید، بعضی از کلمات را خط بزنید، بولد کنید، حتی با خطوط رنگی میتوانید قسمتهای مختلف کامنتهای طولانی را جدا کنید، این ابزار یک غلط گیری املایی هم دارد که حواسش به املای نوشته های شماست. Supercharger قابلیتهای زیادی دارد و در یک یا دو پاراگراف نمیتوان آنها را توضیح داد. پیشنهاد میکنیم اگر به صورت حرفه ای کدنویسی دات نت انجام میدهید علی الخصوص اگر پروژه های بزرگی انجام میدهید این افزونه را نصب کنید تا به وضوح شاهد بهبود تجربه کدنویسی خود باشید. توجه داشته باشید از آنجایی که این اکستنشن بر مبنای Roslyn فعالیت میکند سربار زیادی برای محیط ویژوال استودیو خواهد داشت. لذا برای حداکثر استفاده از این محصول از سخت افزار مناسبی استفاده کنید تا قابلیتهای آن به جای افزایش بهره وری، سرباری برای کاهش سرعت کدنویسی شما نباشند!

Supercharger System Requirements

Visual Studio 2013, 2015 and 2017

با استفاده از Keygen موجود در فولدر Crack نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود SuperCharger_1.1.0.899

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۳ مگابایت