دانلود نرم افزار YuNetsurf 3.2.0 for D6-XE10.2 – ……. – …….

YuNetsurf کتابخانه ای ارزشمند جهت تجزیه و تحلیل و استخراج اطلاعات از فایلهای html و CSS برای برنامه نویسان دلفی است. این برنامه هر نوع فایل html ای را حتی فایلهای ناقص و خراب را پارز میکند، ایونتهای موجود در تگهای سند در سبکی مشابه سینتکس SAX به شما نمایش داده میشود. ساختار DOM یا Document Object Model به صورت بسیار کامل و دقیقی نمایش داده میشود، پارزر CSS و انجین سلکتورهای استایلشیت ها هر نوع فایل css ای را پشتیبانی میکنند، حتی فایلهایی که به صورت ناقص ذخیره شده اند یا در ساختار آنها نقایصی وجود دارد.با استفاده از YuNetsurf میتوانید قوانین یا rule های css را بر روی عناصر dom سند اعمال کنید.

تمامی سلکتورهای css2 و css3 پشتیبانی میشود. با استفاده از این کتابخانه به راحتی میتوانید اطلاعات مختلفی از جمله عناصر موجود در اسناد Html ، سلکتورهای css، پراپرتی ها و مشخصات تگهای مختلف را استخراج کنید. میتوانید تگهای هم رده و یا در سلسله مراتب تگهای مادر فرزندی اطلاعات مورد نظر را استخراج کنید. همچنین با کمک این ابزار شما میتوانید Attribute های جدیدی به المتهای مورد نظر اضافه کنید، ویرایش کنید و یا حذف کنید.

شما این امکان را دارید که حتی محتوای داخل تگها را تغییر دهید و تحت کنترل داشته باشید. قطعاتی از کد یا فرگمنتهای مورد نظر را میتوانید مخفی کنید. استایل های سفارشی برای عناصر موجود در سند تعریف کنید که در واقع بر روی استایلهای قبلی غلبه کنند. همچنین اگر در حال نوشتن کراولر و یا ابزاری برای استخراج اطلاعات از وب هستید به کمک این کتابخانه میتوانید اسناد html را به همراه فایل css مرتبط به صورت کامل دانلود کنید. در حال حاضر این کتابخانه در محیط های Embarcadero / CodeGear / Borland قابل استفاده است.

D6-XE10.2

پس از نصب، فایلهای موجود در فولدر Crack‌ را به تناسب ورژن در مسیر نصب برنامه کپی کنید.

دانلود YuNetsurf_3.2.0_for_D6-XE10.2

دانلود YuNetsurf_3.1.0_D6-XE10.1

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۴ مگابایت